Zalety dzierżawy kserokopiarek

Możliwość wydzierżawienia sprzętu biurowego od wyspecjalizowanej firmy staje się coraz bardziej popularna. Wiele firm decyduje się na wynajęcie kserokopiarek, drukarek czy niszczarek, zamiast je kupować. Dzięki takiemu rozwiązaniu pozbywają się licznych kłopotów, a jednocześnie oszczędzają pieniądze, mając cały czas zapewniony pełen dostęp do potrzebnego sprzętu. Przekonaj się, jakie są najważniejsze zalety dzierżawy kopiarek i zobacz, z czym się to wiąże.

 

Niskie opłaty

Jedną z największych zalet dzierżawy kserokopiarek jest brak konieczności wykładania środków na zakup urządzenia. Dzięki temu zaoszczędzone środki można przeznaczyć na inne potrzeby, płacąc jedynie niewielką stałą opłatę miesięczną za wynajem sprzętu. Całość płaconej kwoty może być wliczona w koszty, co będzie korzystniejsze niż długotrwałe amortyzowanie zakupionego urządzenia.

 

Łatwa eksploatacja

W ramach umowy na wydzierżawienie kserokopiarek klient ma zapewnione uzupełnianie materiałów eksploatacyjnych. Oznacza to, że nie trzeba martwić się znalezieniem odpowiedniego bębna czy tonera.

 

Konserwacja

Pełna sprawność urządzeń jest możliwa, dzięki realizowanym w ramach zawieranej umowy dzierżawnej czynnościom związanym z przeglądami i konserwacją. Za sprawą fachowej opieki, czyszczenia i odpowiednio wczesnej wymiany zużytych elementów ryzyko unieruchomienia sprzętu nie jest wysokie.

 

Pewność działania

Poważną korzyścią związaną z wydzierżawieniem kserokopiarki jest również uzyskanie pewności, że sprzęt będzie przez cały czas sprawny. Oznacza to brak kłopotów związanych z awariami urządzeń, ponieważ w razie uszkodzenia klient otrzymuje inny, działający egzemplarz. Takie rozwiązanie sprawia, że możliwość wykonywania kopii potrzebnych dokumentów nie jest uzależniona od czasu oczekiwania na usunięcie usterki.

 

Pomoc w wyborze

Korzystając z usług fachowej firmy, można też liczyć na pomoc w wyborze sprzętu, który będzie w pełni dopasowany do potrzeb naszej firmy. Dzięki temu unikniemy żmudnych poszukiwać oraz ograniczymy ryzyko zakupu kserokopiarki niedostosowanej do potrzebnej nam miesięcznie liczby odbitek.