Przejdź do treści

Biurimex Urządzenia Biurowe

Urządzenia - sprzedaż, wynajem, dzierżawa

Mateusz Kurek
65-529-20-81
662-087-634
m.kurek@biurimex.pl

Urządzenia - sprzedaż, wynajem, dzierżawa

Dariusz Orzeł
65-529-20-81
694-485-767
d.orzel@biurimex.pl

Zlecenia serwisowe, obsługa kontraktów


Mateusz Kurek
65-529-20-81
662-087-634
m.kurek@biurimex.pl

Artykuły biurowe - sprzedaż

Iwona Pyziak
65-529-20-81
694-485-769
i.pyziak@biurimex.pl

Artykuły biurowe - sprzedaż

Natalia Olejniczak
65-529-20-81
694-485-769
n.olejniczak@biurimex.pl

Tonery, tusze, niszczarki, papier

Iwona Pyziak / Natalia Olejniczak
65/529-20-81
i.pyziak@biurimex.pl
n.olejniczak@biurimex.pl

Technik Serwisu

Adrian Krystkowiak
65-529-20-81
694-485-769
a.krystkowiak@biurimex.pl

Technik Serwisu

Sławomir Michalski
65-529-20-81
694-485-769
s.michalski@biurimex.pl

Technik Serwisu

Krystian Mariampolski
65-529-20-81
694-485-769
k.mariampolski@biurimex.pl

Przyjedź do nas

Przyjedź do nas

Napisz do nas

Napisz do nas