Przejdź do treści

Biurimex Urządzenia Biurowe

Kontrakt serwisowy - wygodne i oszczędne rozwiązanie

Dzięki kontraktowi serwisowemu usprawnisz pracę biura

Stała obsługa serwisowa realizowana w ramach kontraktu serwisowego jest obecnie najpopularniejszą formą opieki nad drukarkami i kopiarkami w biurach, w których pracuje więcej niż jedno urządzenie. Na czym to polega? W ramach kontraktu serwisowego wszystkie zlecenia serwisowe realizowane są w Twojej siedzibie bezpłatnie – technicy firmy pojawiają się u Ciebie w kilka godzin po otrzymaniu zgłoszenia. Usuwane są wszelkie usterki, dostarczane są części i materiały eksploatacyjne – bez jednostkowych faktur za każde zlecenie. Ty ponosisz comiesięczne opłaty za wykonane wydruki i nie interesuje Cię nic więcej poza tym – w ramach umowy zajmiemy się utrzymaniem Twojej drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego w najlepszym stanie technicznym i zawsze gotowego do pracy.

Dodatkowe korzyści z kontraktu serwisowego

Dzięki stałej współpracy, nie tylko otrzymasz gwarancję nieprzerwanego działania urządzenia. Korzyści z kontraktu serwisowego jest więcej. Dzięki obowiązującej przez cały okres umowy stawce za wydruki masz pewność, że koszty, które ponosisz w związku z posiadaniem urządzeń nie wzrosną przez cały okres trwania umowy. Znając miesięczne ilości wykonywanych wydruków możesz zaplanować budżet związany z eksploatacją i serwisem urządzeń. Dzięki naszym raportom możesz również dokonać przesunięć sprzętu lub przygotować się do ich wymiany w momencie całkowitego zużycia. Usługi realizowane przez nas w ramach kontraktu serwisowego mają najwyższy priorytet, dlatego zyskujesz pewność, że Twój sprzęt będzie zawsze sprawny.

Co otrzymasz w ramach kontraktu

- tonery do urządzenia
- bębny, fusery i inne części eksploatacyjne
- części zamienne w przypadku ich uszkodzenia
- konserwacje prewencyjne
- usługi serwisowe
- aktualizacje oprogramowania wewnętrznego

W ramach kontraktu serwisowego otrzymasz comiesięczny raport ilości wydruków wykonanych przez poszczególne urządzenia lub użytkowników

Doradca serwisowy

Masz problem z działaniem urządzenia? Skontaktuj się z nami

tel. 65 529 20 81
kom. 694 485 767

Więcej form kontaktu